| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 125.999 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VKG-71-R |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2021-04-29 |
| Datum deel 1a | 2021-04-29 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 6.7 |
| Verbruik stad | 7.4 |
| Verbruik snelweg | 6.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.298 cc |
| Laadvermogen | 945 kg |
| Gewicht | 1.855 kg |
| Wielbasis | 318 cm |
| Lengte | 505 cm |
| Breedte | 207 cm |
| Hoogte | 231 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 230 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2019-06-00 |
| Model tot | 2020-12-00 |
T33 2.3 dCi Euro 6 Lang Hoog Airco Navi Générique
2.3 dCi 135PK L2H2 EURO 6
bestel T35 2.3 dCi L3H2 Energy Dubbel Cabine Garantie
T35 2.3 dCi 150 L2H2 Black Edition
VZG-18-J - E-TECH Z.E. 52 KWH - L3H2 GESLOTEN
T35 2.3 dCi 135pk L2H2 Comfort Airco/Navi NIEUW BPM-Vrij 03-2023
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!