| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand |
156.394
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 85 |
| Carrosserie | Pick-Up |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | V-929-TD |
| Datum eerste toelating | 2018-11-14 |
| Datum deel 1a | 2018-11-14 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 107 kW / 145 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.298 cc |
| Laadvermogen | 715 kg |
| Gewicht | 2.785 kg |
| Wielbasis | 368 cm |
| Breedte | 216 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 192 gram per kilometer |
2.3DCI Pick-up Dubbele Cabine 3500kg Trekgewicht Euro 6!
T35 2.3 dCi L3 OPEN LAADBAK, 150PK, DC-7P, AIRCO, TREKHAAK, DUBBELE CABINE, PICK-UP, OPENLAADBAK, PICKUP
T35 2.3 dCi 165pk L3 Energy EURO VI / pickup / open laadbak / plateau L 375 x B 210
145PK Dubbel Cabine Open Laadbak Dubbellucht 3,5t Trekhaak Airco Pritsche Pickup Open Box Airco Trekhaak
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!