| Bouwjaar | 2012 |
|---|---|
| Tellerstand | 248.448 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 88 |
| Carrosserie | Open laadbak |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Kenteken | 7-VZX-68 |
| Datum eerste toelating | 2012-12-03 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 107 kW / 145 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.299 cc |
| Laadvermogen | 340 kg |
| Gewicht | 3.160 kg |
| Wielbasis | 368 cm |
| Lengte | 665 cm |
| Breedte | 245 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 5 |
130PK Open Laadbak Trekhaak Navi Airco Cruise Euro6 Pritsche Pickup Open Box Airco Trekhaak Cruise control
2.3
T35 2.3 dCi L3 DC
2.3
2.3
2.3
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!