| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
100.000
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VTL-18-D |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Datum eerste toelating | 2023-03-14 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.299 cc |
| Laadvermogen | 1.457 kg |
| Gewicht | 2.043 kg |
| Wielbasis | 433 cm |
| Lengte | 620 cm |
| Breedte | 207 cm |
| Hoogte | 248 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
T33 2.3 dCi Euro 6 Lang Hoog Airco Navi Générique
2.3 dCi L1H1
bestel T35 2.3 dCi L3H2 Energy Dubbel Cabine Garantie
T35 2.3 dCi 150 L2H2 Black Edition
VZG-18-J - E-TECH Z.E. 52 KWH - L3H2 GESLOTEN
T35 2.3 dCi 135pk L2H2 Comfort Airco/Navi NIEUW BPM-Vrij 03-2023
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!