| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 241.229 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-604-VH |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2019-01-10 |
| Datum deel 1a | 2019-01-10 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Rood |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | grey |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 7.8 |
| Verbruik stad | 8.9 |
| Verbruik snelweg | 7.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.298 cc |
| Laadvermogen | 1.591 kg |
| Gewicht | 1.909 kg |
| Wielbasis | 368 cm |
| Lengte | 555 cm |
| Breedte | 207 cm |
| Hoogte | 250 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 204 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2016-03-00 |
| Model tot | 2019-07-00 |
T35 2.3 dCi BAKWAGEN KOELWAGEN KOELAUTO DAG NACHT
2.3DCI 135PK L2H2 Koelauto 12/220V
2.3 dCi L3 H2 Koelwagen Marge geen BTW
2.3 dCi 135pk L3 H2 Koelwagen Vrieswagen -20 Graden Dag en Nacht (nieuwe ombouw)
2.3 dCi 135pk L3 H2 Koelwagen Vrieswagen -20 Graden Dag en Nacht (nieuwe ombouw)
2.0 dCi 130pk L3 H2 Koelwagen
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!