| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 40.319 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 71 |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-49-LVG |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Datum eerste toelating | 2024-10-30 |
| Datum deel 1a | 2025-06-20 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 7.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Laadvermogen | 1.090 kg |
| Gewicht | 2.410 kg |
| Wielbasis | 422 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 350 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 221 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 162 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 16.5 seconden |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2024-10-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
T35 2.3 dCi BAKWAGEN KOELWAGEN KOELAUTO DAG NACHT
2.3DCI 135PK L2H2 Koelauto 12/220V
2.3 dCi L3 H2 Koelwagen Marge geen BTW
2.3 dCi 135pk L3 H2 Koelwagen Vrieswagen -10 Graden (nieuwe ombouw)
2.3 dCi 135pk L3 H2 Koelwagen Vrieswagen -20 Graden Dag en Nacht (nieuwe ombouw)
2.3 dCi 135pk L3 H2 Koelwagen Vrieswagen -20 Graden Dag en Nacht (nieuwe ombouw)
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!