| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 32.803 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | 97-1443 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2024-12-31 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | black |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 99 kW / 135 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.300 cc |
| Laadvermogen | 1.026 kg |
| Gewicht | 2.474 kg |
| Lengte | 555 cm |
| Breedte | 207 cm |
| Hoogte | 250 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
T35 2.3 dCi BAKWAGEN KOELWAGEN KOELAUTO DAG NACHT
2.3 dCi L3 H2 Koelwagen Marge geen BTW
2.3 dCi 135pk L3 H2 Koelwagen Vrieswagen -10 Graden (nieuwe ombouw)
2.3 dCi 135pk L3 H2 Koelwagen Vrieswagen -20 Graden Dag en Nacht (nieuwe ombouw)
2.3 dCi 135pk L3 H2 Koelwagen Vrieswagen -20 Graden Dag en Nacht (nieuwe ombouw)
2.0 dCi 130pk L3 H2 Koelwagen
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!