| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
97.924
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 46 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VNJ-56-K |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2021-12-09 |
| Datum deel 1a | 2021-12-09 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Donker grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 5.3 |
| Verbruik stad | 6.5 |
| Verbruik snelweg | 4.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 75 kW / 102 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 1.149 kg |
| Gewicht | 1.546 kg |
| Wielbasis | 292 cm |
| Lengte | 461 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.695 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 270 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 173 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 145 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 19.6 seconden |
| Tankinhoud | 69 liter |
| Model van | 2019-05-00 |
| Model tot | 2022-04-00 |
1.5 BlueHDI 102pk L3 Premium Airco/CarPlay/Camera 06-2022
2.0 BlueHDI 122PK Automaat 2x Schuifdeur EURO 6
1.5 BlueHDI L2 EURO 6
1.5 BlueHDI EURO 6
2.0 BlueHDI 180pk L3 Premium Airco/Navi/Camera 04-2021
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!