| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
224.763
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 48 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VRG-13-G |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2022-06-29 |
| Datum deel 1a | 2022-06-29 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 75 kW / 102 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 1.185 kg |
| Gewicht | 1.645 kg |
| Wielbasis | 327 cm |
| Lengte | 531 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.830 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 270 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 175 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 145 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 19.6 seconden |
| Tankinhoud | 69 liter |
| Model van | 2019-05-00 |
| Model tot | 2022-06-00 |
1.6BlueHDI L1H1 Airco Cruisecontrol Trekhaak EURO 6
226C 1.6 BlueHDI 95 Premium L1H1 / rijklaar € 10.950 ex btw / lease vanaf € 295
1.5 BlueHDI 116pk L1H1 Inrichting Euro6 Airco | Cruisecontrol | Parkeersensoren
2.0 BlueHDI 122PK Automaat 2x Schuifdeur EURO 6
1.5 BlueHDI 100 Standard Premium 3 zits airco
2.0 BlueHDI 150pk Standard Premium Airco/Carplay/Camera 01-2022
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!