| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
29.406
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VVZ-74-B |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2023-06-29 |
| Datum deel 1a | 2023-06-29 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.025 kg |
| Gewicht | 2.000 kg |
| Wielbasis | 327 cm |
| Lengte | 496 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Hoogte | 194 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.025 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Koppel | 260 Nm |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Actieradius | 307 km |
| Actieradius elektrisch | 307 km |
| Model van | 2022-07-00 |
| Model tot | 2023-10-00 |
Standard Asphalt 75 kWh
/ Citroen e-Jumpy L2 50 kWh SNELLADER Airco Navi DAB+ Achteruitrijcamera PDC
Long L3 75 kWh
Standard L2 Asphalt EV 75kWh 136pk AUTOMAAT
Long Premium 75 kWh
75 kWh 136PK L2 Automaat
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!