| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand |
3.500
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 17 % |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-47-LHT |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2025-02-18 |
| Datum deel 1a | 2025-02-18 |
| Kleur | Icy White |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Stof Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.026 kg |
| Gewicht | 1.995 kg |
| Wielbasis | 328 cm |
| Lengte | 498 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.021 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Koppel | 260 Nm |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Actieradius | 351 km |
| Actieradius elektrisch | 351 km |
| Model van | 2024-00-00 |
Standard Asphalt 75 kWh
/ Citroen e-Jumpy L2 50 kWh SNELLADER Airco Navi DAB+ Achteruitrijcamera PDC
Long L3 75 kWh
Standard L2 Asphalt EV 75kWh 136pk AUTOMAAT
Long Premium 75 kWh
EV L2 75 kWh Techno Assist
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!