| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 8 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-28-PDV |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-06-24 |
| Datum deel 1a | 2024-06-24 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 328 cm |
| Koppel | 260 Nm |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Model van | 2024-03-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
Compact Pro 50 kWh, Airco
Standard L2 Asphalt EV 75kWh 136pk AUTOMAAT
LANG L3 MET werkplaatsinrichting
LANG L3 LEASE 495 EURO PER MAAND
L2 75kWh 136pk
75 kWh 136PK L2 Automaat
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!