| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 66.515 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-99-PLP |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2023-03-15 |
| Datum deel 1a | 2023-03-15 |
| Kleur | Zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 88 kW / 120 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.179 cc |
| Laadvermogen | 1.085 kg |
| Gewicht | 1.915 kg |
| Wielbasis | 345 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 310 Nm |
| Topsnelheid | 155 km/u |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Model van | 2022-08-00 |
| Model tot | 2024-02-00 |
2.2 HDI L1H2 Airco Cruise Trekhaak 130pk
2.2 BlueHDi 120PK L2H2 2x Schuifdeur
330 2.0 BlueHDI L1H2
2.2 BlueHDi L2H2 140PK - EURO 6
2.0 BlueHDI 130pk E6 L3H2 Navi/Camera Laadklep 500kg 05-2018
2.2 BlueHDi 120pk L2H2 Premium Airco/Camera 08-2020
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!