| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
31.684
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | P-960-BG |
| Datum eerste toelating | 2022-02-04 |
| Datum deel 1a | 2022-02-04 |
| Kleur | Rood |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | black |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 4.7 |
| Verbruik stad | 5.7 |
| Verbruik snelweg | 4.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Laadvermogen | 1 kg |
| Gewicht | 1.375 kg |
| Wielbasis | 279 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.376 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 108 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 213 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10 seconden |
1.5 BlueHDI 130pk Allure -PANO-NAVI-ECC-PDC-
1.2 PureTech Active Pack Business
1.2 PureTech Active Pack Business
1.2 PureTech 130pk Automaat Active Pack Business
1.6 Allure / AUTOMAAT / CARPLAY / TREKHAAK / NAP
1.5 BlueHDI GT Line
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!