| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
98.228
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | N-121-TN |
| Datum eerste toelating | 2022-01-18 |
| Datum deel 1a | 2022-01-18 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 4.7 |
| Verbruik stad | 5.7 |
| Verbruik snelweg | 4.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Laadvermogen | 595 kg |
| Gewicht | 1.375 kg |
| Wielbasis | 279 cm |
| Lengte | 475 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Hoogte | 141 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.970 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 735 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.330 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 230 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 131 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 213 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10 seconden |
| Tankinhoud | 62 liter |
| Model van | 2021-10-00 |
| Model tot | 2022-11-00 |
1.5 BlueHDI 130pk Allure -PANO-NAVI-ECC-PDC-
1.2 PureTech Active Pack Business
1.2 PureTech 130pk Automaat Active Pack Business
1.6 Allure / AUTOMAAT / CARPLAY / TREKHAAK / NAP
1.5 BlueHDI GT Line
1.2 AUT8 GT-Line BLACK-EDITION
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!