| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
115.536
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | XL-044-B |
| Datum eerste toelating | 2019-02-01 |
| Datum deel 1a | 2019-02-01 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 5.5 |
| Verbruik stad | 7.2 |
| Verbruik snelweg | 4.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 133 kW / 181 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Laadvermogen | 604 kg |
| Gewicht | 1.395 kg |
| Wielbasis | 279 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.999 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 125 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.9 seconden |
1.5 BlueHDI 130pk Allure -PANO-NAVI-ECC-PDC-
1.2 PureTech Active Pack Business
1.2 PureTech Active Pack Business
1.2 PureTech 130pk Automaat Active Pack Business
1.5 BlueHDI GT Line
1.2 AUT8 GT-Line BLACK-EDITION
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!