| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 149.981 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | GPD-78-K |
| Datum eerste toelating | 2020-09-22 |
| Datum deel 1a | 2024-10-09 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Laadvermogen | 765 kg |
| Gewicht | 1.405 kg |
| Wielbasis | 284 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.170 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 950 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 121 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 196 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.2 seconden |
1.2 PureTech Blue Lease Premium 7P| NAVI | CAMERA | PDC | LEDER | CRUISE | KEYLESS |
1.2 GT-LINE PURE TECH BLEU 7PERS
1.2 AUT6 ALLURE
1.2 Puretech 7p Allure Pack Camera l Carplay l Cruise
1.6 AUT8 GT-LINE SL.88D.KM!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!