| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
147.490
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | G-741-NN |
| Datum eerste toelating | 2019-11-14 |
| Datum deel 1a | 2019-11-14 |
| Aantal eigenaren | 4 |
| Kleur | Donker groen metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Donker grijs |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.1 |
| Verbruik stad | 6.1 |
| Verbruik snelweg | 4.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Laadvermogen | 755 kg |
| Gewicht | 1.385 kg |
| Wielbasis | 284 cm |
| Lengte | 464 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Hoogte | 165 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.140 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.280 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 230 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 152 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.9 seconden |
| Tankinhoud | 56 liter |
| Model van | 2018-07-00 |
| Model tot | 2020-06-00 |
1.2 PureTech Allure 7-persoons -NAVI-ECC-PDC-CRUISE-
T131pk 7-Pers. Apple Android Premium Mirrorlink 1/2 leer Prox.-Keyless Navi Ecc Memory Apple Carplay Android Auto Cruise Control DAB+ Pdc Allure
1.5 BlueHDI Blue Lease GT-Line | 7-Persoons | Apple/Carplay | Camera
1.2 PureTech Allure | Camera | Navigatie | Cruise control | Apple Carplay
1.2 PureTech Blue Lease Executive 7 PERS | DEALER ONDERHOUDEN
1.5 BlueHDI Allure Pack Business
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!