| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 119.229 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 168 – € 176 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KHL-93-B |
| Datum eerste toelating | 2021-01-25 |
| Datum deel 1a | 2026-05-05 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Verbruik gemiddeld | 5.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 710 kg |
| Gewicht | 1.490 kg |
| Wielbasis | 284 cm |
| Lengte | 464 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Hoogte | 165 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 135 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 191 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.1 seconden |
| Tankinhoud | 53 liter |
| Model van | 2021-01-00 |
| Model tot | 2022-11-00 |
1.5 BlueHDI Blue Lease GT-Line | 7-Persoons | Apple/Carplay | Camera
1.2 PureTech Allure | Camera | Navigatie | Cruise control | Apple Carplay
1.2 GT-LINE PURE TECH BLEU 7PERS
1.2 131 PK Aut. Business+ 7-Persoons
1.2 PT Allure Pack Bus. 7persoons org.NL camera trekhaak-afn.
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!