-
- Aanbod
- MINI
- Countryman
- MINI Countryman
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 71.997 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 93 – € 102 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KDR-26-S |
| Datum eerste toelating | 2020-03-01 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 2.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 165 kW / 224 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 635 kg |
| Gewicht | 1.635 kg |
| Wielbasis | 267 cm |
| Lengte | 430 cm |
| Breedte | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.270 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 220 Nm |
| Topsnelheid | 198 km/u |
1.6 One Business Line
Mini 1.5 Cooper
Mini 1.6 Knockout Black-Edition Climate/Xenon/Park.sens/17'LMV
Mini 1.6 John Cooper Works ALL4 Chili | Pano | Leder | Harman Kardon | Xenon | Automaat | Nieuwe Ketting
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!