-
- Aanbod
- MINI
- Countryman
- MINI Countryman
| Bouwjaar | 2014 |
|---|---|
| Tellerstand |
72.625
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 25 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 9-ZBX-95 |
| Datum eerste toelating | 2014-12-12 |
| Datum deel 1a | 2014-12-12 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.7 |
| Verbruik stad | 7.1 |
| Verbruik snelweg | 5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 72 kW / 98 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Laadvermogen | 535 kg |
| Gewicht | 1.240 kg |
| Wielbasis | 260 cm |
| Lengte | 410 cm |
| Breedte | 179 cm |
| Hoogte | 154 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.775 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 153 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 134 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.9 seconden |
| Tankinhoud | 47 liter |
| Model van | 2014-08-00 |
| Model tot | 2015-06-00 |
Mini 1.6 Cooper | €250,- KORTING PAASACTIE | navi airco leer 6versn n
1.5 Cooper S E ALL4 Pepper Plug in hybrid
Mini 1.5 One Pepper, Automaat, Airco, Bluetooth, Stoelverwarming, PDC
Mini 1.5 136 PK Aut. Cooper Chili Pano-dak/Leder/Carplay/18'LMV
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!