| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
90.293
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Kenteken | PK-055-T |
| Datum eerste toelating | 2017-07-22 |
| Datum deel 1a | 2017-07-22 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Thunder Grey (grijs metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 170 kW / 231 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Laadvermogen | 505 kg |
| Gewicht | 1.195 kg |
| Wielbasis | 250 cm |
| Lengte | 387 cm |
| Breedte | 173 cm |
| Hoogte | 1.414 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.700 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | E |
| CO2-uitstoot | 133 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 246 km/u |
1.5 Chili Business
Mini 1.5 D Chili
Mini 1.5
Mini 1.5 Business
Mini 1.5 136 PK Business | PANO-DAK | HALF LEDER | PDC | NAVI | CRUISE | AIRCO |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!