-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Vito
- Mercedes-Benz Vito
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand |
97.414
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 51 |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Kenteken | VZ-420-T |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 |
| Datum eerste toelating | 2016-10-12 |
| Datum deel 1a | 2016-10-12 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | black |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.4 |
| Verbruik stad | 8.2 |
| Verbruik snelweg | 5.3 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.143 cc |
| Aantal versnellingen | 5 |
| Wielbasis | 320 cm |
| Lengte | 5.140 cm |
| Breedte | 1.928 cm |
| Hoogte | 1.975 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 164 gram per kilometer |
Bestel 111 CDI Extra Lang, EURO 6, NL AUTO, NAP LOGISCH, AIRCO, NAVIGATIE, CAMERA, CRUISE CONTROL, TREKHAAK, ELEKTRISCHE RAMEN
Tourer 116 BlueTEC Pro Lang
114 CDI 140PK, L2, Automaat, Airco
116 Automaat Personenvervoer 9-Persoons L3H1 Trekhaak Navi Airco Cruise Camera Parkeersensoren v+a Euro6 TV Taxi Passenger Transport L3 Euro6 Airco Trekhaak Cruise control
114 CDI Lang
116CDI 9G-Tronic Automaat XXL Dubbele Cabine | Led | Navigatie
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!