-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Vito
- Mercedes-Benz Vito
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
188.603
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | V-411-TJ |
| Datum eerste toelating | 2019-01-09 |
| Datum deel 1a | 2019-01-09 |
| Laksoort | Metallic |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 84 kW / 114 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Laadvermogen | 895 kg |
| Gewicht | 1.905 kg |
| Wielbasis | 343 cm |
| Lengte | 537 cm |
| Breedte | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.800 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 169 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 169 km/u |
110 CDI Lang L2H1 / vaste prijs rijklaar € 17.950 ex btw / lease vanaf € 348
111 CDI Functional Lang L2H1 / rijklaar € 19.950 ex btw / lease vanaf € 431
111 CDI Functional Lang L2H1 / rijklaar € 20.950 ex btw / lease vanaf € 437
116CDI L2H1 Automaat Airco Navi Cruisecontrol Trekhaak EURO 6
114 CDI Lang
116CDI 9G-Tronic Automaat XXL Dubbele Cabine | Led | Navigatie
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!