-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Vito
- Mercedes-Benz Vito
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 154.834 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-61-PBJ |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2020-09-29 |
| Datum deel 1a | 2026-02-23 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Basis |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.143 cc |
| Laadvermogen | 1.112 kg |
| Gewicht | 1.938 kg |
| Wielbasis | 320 cm |
| Lengte | 514 cm |
| Breedte | 193 cm |
| Hoogte | 198 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.050 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 330 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 197 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 70 liter |
| Model van | 2019-08-00 |
| Model tot | 2020-06-00 |
L1H1 4x4 | 160PK | Automaat | Airco | Trekhaak | Cruise
111 CDI Lang Navigatie Trekhaak Lichtmetaal Camera Striping Betimmering Sidebars
116 CDI Automaat Lang - EURO 6
114 CDI Lang Automaat 2x Schuifdeur EURO 6
114 CDI Lang
116 CDI 164pk L3H1 Euro6 Airco | Camera | Apple Carplay | Cruisecontrol | Bumper in de kleur
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!