-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Vito
- Mercedes-Benz Vito
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 216.719 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | V-12-PDP |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2021-06-28 |
| Kleur | Antraciet |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | black |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 120 kW / 163 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.950 cc |
| Laadvermogen | 1.103 kg |
| Gewicht | 2.097 kg |
| Lengte | 524 cm |
| Breedte | 191 cm |
| Hoogte | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 2.500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
111 CDI Lang Navigatie Trekhaak Lichtmetaal Camera Striping Betimmering Sidebars
116 CDI Automaat Lang - EURO 6
114 CDI Lang Automaat 2x Schuifdeur EURO 6
Bestel 114 CDI LANG l AUTOMAAT l NAVI l CARPLAY l TREKHAAK l CRUISE CONTROL
116 CDI 164pk L3H1 Euro6 Airco | Camera | Apple Carplay | Cruisecontrol | Bumper in de kleur
114 CDI Lang
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!