-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand |
10
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Kenteken | V-05-LFT |
| Datum eerste toelating | 2024-12-30 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
|---|---|
| Gewicht | |
| Emissieklasse | Euro 6 |
316CDI L3H2 Maxi | 3500Kg Trekhaak
315CDI Automaat L2H1 | Imperiaal | Trekhaak
319 V6 3.0 CDI L2H2 PB Edition
317 CDI L2 H2 360 Camera / Trekhaak / MBUX / Navigatie / Parkeersensoren / Cruise control / Airco / 270 Graden achterdeuren
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!