-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 50.714 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 70 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-95-LXJ |
| Datum eerste toelating | 2021-03-15 |
| Datum deel 1a | 2025-06-30 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Leisteengrijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.950 cc |
| Laadvermogen | 1.169 kg |
| Gewicht | 2.331 kg |
| Wielbasis | 367 cm |
| Lengte | 616 cm |
| Breedte | 210 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 400 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 199 gram per kilometer |
316CDI L3H2 Maxi | 3500Kg Trekhaak
315CDI Automaat L2H1 | Imperiaal | Trekhaak
319 V6 3.0 CDI L2H2 PB Edition
314 CDI 143pk E6 9G Automaat L1H1 LED/ACC/Camera/Inrichting 12-2020
316 2.2 CDI L3H2 ZB-Edition | Trekhaak 3.5T | Navi | Carplay | Camera | 18'' Sportvelgen | Sidebars
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!