-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Sprinter
- Mercedes-Benz Sprinter
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 134.398 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 73 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-81-PBJ |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Datum eerste toelating | 2021-10-15 |
| Datum deel 1a | 2026-02-23 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 7.5 |
| Verbruik stad | 8.9 |
| Verbruik snelweg | 7.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 121 kW / 165 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.143 cc |
| Laadvermogen | 1.100 kg |
| Gewicht | 2.400 kg |
| Wielbasis | 432 cm |
| Lengte | 697 cm |
| Breedte | 202 cm |
| Hoogte | 283 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 380 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 297 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 71 liter |
| Model van | 2018-06-00 |
| Model tot | 2021-12-00 |
316CDI L3H2 Maxi | 3500Kg Trekhaak
315CDI Automaat L2H1 | Imperiaal | Trekhaak
319 V6 3.0 CDI L2H2 PB Edition
317 CDI 170 PK Pick-up 7 Pers. Dubb.Cabine
314 CDI 143pk E6 9G Automaat L1H1 LED/ACC/Camera/Inrichting 12-2020
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!