-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- GLC
- Mercedes-Benz GLC
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand |
149.108
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 111 – € 122 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JJT-85-F |
| Datum eerste toelating | 2018-07-27 |
| Kleur | Zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 8.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 270 kW / 367 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.996 cc |
| Laadvermogen | 705 kg |
| Gewicht | 1.755 kg |
| Wielbasis | 287 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.460 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.460 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | F |
| CO2-uitstoot | 203 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 4.9 seconden |
350e 4MATIC Premium
250 / AMG / Pano / NL-auto / Memory / 20"
350e 4MATIC AMG line
250 4MATIC AMG NIGHT PANO SFEER
200 Business Solution Limited | LEDER | PANO | CAMERA | VIRTUAL COCKPIT | APPLE CARPLAY | CRUISE | NAVI |
300e 4MATIC AMG Line
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!