-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- GLC
- Mercedes-Benz GLC
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 218.686 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 120 – € 131 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | Z-964-NH |
| Datum eerste toelating | 2017-11-03 |
| Datum deel 1a | 2024-05-11 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Donker blauw metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 2.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 240 kW / 326 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.991 cc |
| Laadvermogen | 680 kg |
| Gewicht | 1.925 kg |
| Wielbasis | 287 cm |
| Lengte | 468 cm |
| Breedte | 193 cm |
| Hoogte | 167 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.605 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 350 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 239 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.9 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Actieradius elektrisch | 34 km |
| Model van | 2017-01-00 |
| Model tot | 2018-05-00 |
250 / AMG / Pano / NL-auto / Memory / 20"
350e 4MATIC AMG line
250 / Pano / Burmester / Memory / Luchtvering
250 4MATIC AMG NIGHT PANO SFEER
200 Business Solution Limited | LEDER | PANO | CAMERA | VIRTUAL COCKPIT | APPLE CARPLAY | CRUISE | NAVI |
300e 4MATIC AMG Line
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!