-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- GLC
- Mercedes-Benz GLC
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 150.500 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 120 – € 131 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | R-698-BG |
| Datum eerste toelating | 2017-08-29 |
| Datum deel 1a | 2022-10-08 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 2.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Motorinhoud | 1.991 cc |
|---|---|
| Laadvermogen | 680 kg |
| Gewicht | 1.925 kg |
| Wielbasis | 287 cm |
| Lengte | 467 cm |
| Breedte | 193 cm |
| Hoogte | 167 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.605 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 350 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 239 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.9 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2017-01-00 |
| Model tot | 2018-05-00 |
250 / AMG / Pano / NL-auto / Memory / 20"
250 d 4MATIC Ambition
350e PLUG-IN HYBRID 320 PK 4MATIC AMG SPORT
200 Business Solution Limited | LEDER | PANO | CAMERA | VIRTUAL COCKPIT | APPLE CARPLAY | CRUISE | NAVI |
300e 4MATIC Business Solution AMG
300e AMG 4Matic // Burmester // Panoramadak // MultiBeam LED // 360 Camera // Keyless // Carbon // Sfeerverlichting // Carplay
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!