-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- GLC
- Mercedes-Benz GLC
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 13.614 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 106 – € 117 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JFX-33-L |
| Datum eerste toelating | 2025-01-09 |
| Kleur | Groen |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Skai |
| Verbruik gemiddeld | 0.6 |
| Plug-in hybride | ja |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 280 kW / 381 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.999 cc |
| Laadvermogen | 615 kg |
| Gewicht | 2.225 kg |
| Wielbasis | 289 cm |
| Lengte | 475 cm |
| Breedte | 194 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.840 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 400 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 13 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 237 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.6 seconden |
| Tankinhoud | 49 liter |
| Actieradius elektrisch | 125 km |
| Model van | 2022-00-00 |
| Model tot | 2025-00-00 |
250 / AMG / Pano / NL-auto / Memory / 20"
250 d 4MATIC Ambition
350e 4MATIC AMG line
350e PLUG-IN HYBRID 320 PK 4MATIC AMG SPORT
200 Business Solution Limited | LEDER | PANO | CAMERA | VIRTUAL COCKPIT | APPLE CARPLAY | CRUISE | NAVI |
300e 4MATIC Business Solution AMG
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!