-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- GLC
- Mercedes-Benz GLC
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
97.175
km
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 120 – € 131 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | NZ-132-Z |
| Datum eerste toelating | 2017-05-29 |
| Datum deel 1a | 2017-05-29 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 2.5 |
| Verbruik stad | 8.1 |
| Verbruik snelweg | 5.6 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 235 kW / 320 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.991 cc |
| Laadvermogen | 680 kg |
| Gewicht | 1.925 kg |
| Wielbasis | 287 cm |
| Lengte | 467 cm |
| Breedte | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.605 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 350 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 59 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 239 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.9 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Actieradius elektrisch | 34 km |
| Model van | 2015-00-00 |
| Model tot | 2019-00-00 |
250 / AMG / Pano / NL-auto / Memory / 20"
250 d 4MATIC Ambition
200 Business Solution Limited | LEDER | PANO | CAMERA | VIRTUAL COCKPIT | APPLE CARPLAY | CRUISE | NAVI |
300e 4MATIC Business Solution Luxury PHEV 320pk Dealer O.H.
300e 4MATIC Business Solution AMG PHEV 320pk Dealer O.H.
300e 4MATIC AMG PHEV 320pk Dealer O.H
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!