| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 69.518 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 0 |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | 74-4915 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2H1 |
| Datum eerste toelating | 2020-07-01 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Laadvermogen | 635 kg |
|---|---|
| Gewicht | 2.565 kg |
| Lengte | 501 cm |
| Breedte | 191 cm |
| Hoogte | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.200 kg |
111 L2 Airco Koelwagen Airco Carrier Euro 6
314 CDI Koelwagen Euro6 L2H2 Airco Crusie Parkeersensoren v+a L2 Koel Koeler Airco Cruise control
314 2.2 CDI 314 2.2 CDI KOELWAGEN MEUBELBAK
eSprinter L2H2 55 kWh Koelauto
314 2.2 CDI CDI KOELWAGEN MEUBELBAK
116 Automaat Kerstner Koelwagen L2H1 Airco Cruise Camera Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkasten Airco Cruise control
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!