-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- C-Klasse
- Mercedes-Benz C-Klasse
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 51.740 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 129 – € 141 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | KFJ-26-F |
| Datum eerste toelating | 2022-12-29 |
| Datum deel 1a | 2026-04-02 |
| Kleur | Black - standard finish (040U) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Fabric / imitation leather / microfiber - Black / anth. (601A) |
| Bekleding interieur | Skai |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 245 kW / 333 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.999 cc |
| Laadvermogen | 635 kg |
| Gewicht | 1.980 kg |
| Wielbasis | 287 cm |
| Lengte | 479 cm |
| Breedte | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.615 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 320 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 12 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 245 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.1 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Actieradius elektrisch | 103 km |
| Model van | 2021-00-00 |
Limousine 180 Business Solution AMG
Limousine 200 Business Solution AMG
180 AMG Line GARANTIE|CAMERA|DODEHOEK|KEYLESS|19INCH|DEALER ONDERHOUDEN|2022
300 AMG Pano|Memory|Burmester|HuD|Cam
180 AMG Night Pano Camera Carbon 63Diffuser
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!