-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- C-Klasse
- Mercedes-Benz C-Klasse
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
77.660
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | J-723-PP |
| Datum eerste toelating | 2020-10-06 |
| Datum deel 1a | 2020-10-06 |
| Kleur | DIAMOND WHITE METALLIC PAINT (799) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | FABRIC / LEATHERETTE / MICROFIBER - BLACK / ANTH. (661) |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 115 kW / 156 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.497 cc |
| Laadvermogen | 680 kg |
| Gewicht | 1.375 kg |
| Wielbasis | 284 cm |
| Lengte | 476 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.055 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 162 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 223 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.6 seconden |
| Tankinhoud | 66 liter |
| Model van | 2018-00-00 |
| Model tot | 2021-00-00 |
350e Prestige AMG Edition Aut,
Limousine 200 Business Solution AMG
180 AMG Line GARANTIE|CAMERA|DODEHOEK|KEYLESS|19INCH|DEALER ONDERHOUDEN|2022
300 AMG Pano|Memory|Burmester|HuD|Cam
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!