-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- C-Klasse
- Mercedes-Benz C-Klasse
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 81.907 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | KHT-75-R |
| Datum eerste toelating | 2019-07-29 |
| Datum deel 1a | 2026-05-08 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 190 kW / 259 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.991 cc |
| Laadvermogen | 680 kg |
| Gewicht | 1.455 kg |
| Wielbasis | 284 cm |
| Lengte | 469 cm |
| Breedte | 181 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.135 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| Topsnelheid | 239 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.9 seconden |
350e Prestige AMG Edition Aut,
Limousine 180 Business Solution AMG
Limousine 200 Business Solution AMG
180 AMG Line GARANTIE|CAMERA|DODEHOEK|KEYLESS|19INCH|DEALER ONDERHOUDEN|2022
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!