-
- Aanbod
- Mercedes-AMG
- GT
- Mercedes-AMG GT
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand |
16.500
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 120 – € 131 |
| Carrosserie | Coupé |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | HBG-46-V |
| Datum eerste toelating | 2025-01-29 |
| Datum deel 1a | 2025-01-29 |
| Kleur | HIGH-TECH-SILBER METALLIC (922) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | LEATHER / SOFT LEATHER / SEMIANILIN - BLACK / ANTH (801) |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 14.1 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 430 kW / 585 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 3.982 cc |
| Laadvermogen | 420 kg |
| Gewicht | 1.870 kg |
| Wielbasis | 270 cm |
| Lengte | 473 cm |
| Breedte | 198 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.290 kg |
| Aantal cilinders | 8 |
| Koppel | 800 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | G |
| CO2-uitstoot | 319 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 315 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 3.2 seconden |
| Tankinhoud | 70 liter |
| Model van | 2023-00-00 |
4.0 S 510 PK + BURMESTER | PANORAMA
4-Door Coupe AMG 63 S 4MATIC+ Premium Plus / Burmester / HUD / 360 Camera / Memory / Trekhaak / Schuifdak
4.0 S TURBO 510pk Pano Keramicsh Burmester Memory Frozen-Gre
4.0 S Premium | Facelift | Keramisch | BTW incl. | 522PK | Sunroof | Stoelkoeling | Dealer onderhouden | NAP
S
4-Door Coupe AMG 43 Premium Plus | Pano | Stoelventilatie | Burmester | PPF | NL Auto |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!