-
- Aanbod
- Mercedes-AMG
- GT
- Mercedes-AMG GT
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 93.491 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 129 – € 141 |
| Carrosserie | Coupé |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2019-06-04 |
| Datum deel 1a | 2019-06-04 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 11.3 |
| Verbruik stad | 15.2 |
| Verbruik snelweg | 8.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 470 kW / 639 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 3.982 cc |
| Laadvermogen | 540 kg |
| Gewicht | 2.020 kg |
| Wielbasis | 295 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.560 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Aantal cilinders | 8 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | G |
| CO2-uitstoot | 257 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 315 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 3.2 seconden |
4.0 S 510 PK + BURMESTER | PANORAMA
4.0 S TURBO 510pk Pano Keramicsh Burmester Memory Frozen-Gre
4.0 S Premium | Facelift | Keramisch | BTW incl. | 522PK | Sunroof | Stoelkoeling | Dealer onderhouden | NAP
S
AMG 63 4MATIC+
4-Door Coupe AMG 43 4M+ Premium+ Kuip
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!