-
- Aanbod
- Mercedes-AMG
- GT
- Mercedes-AMG GT
| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Tellerstand | 93.722 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | Coupé |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 3 |
| Kenteken | NS-259-X |
| Datum eerste toelating | 2015-04-07 |
| Datum deel 1a | 2017-04-14 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 9.4 |
| Verbruik stad | 12.2 |
| Verbruik snelweg | 7.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 375 kW / 510 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 3.982 cc |
| Laadvermogen | 345 kg |
| Gewicht | 1.545 kg |
| Wielbasis | 263 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.890 kg |
| Aantal cilinders | 8 |
| Koppel | 650 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | F |
| CO2-uitstoot | 219 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 310 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 3.8 seconden |
| Tankinhoud | 65 liter |
| Model van | 2014-00-00 |
| Model tot | 2021-00-00 |
4.0 S TURBO 510pk Pano Keramicsh Burmester Memory Frozen-Gre
4-Door Coupe AMG 63 S 4MATIC+ Premium Plus / Burmester / HUD / 360 Camera / Memory / Trekhaak / Schuifdak
4.0 S Premium | Facelift | Keramisch | BTW incl. | 522PK | Sunroof | Stoelkoeling | Dealer onderhouden | NAP
S
AMG 63 4MATIC+
4-Door Coupe AMG 43 4M+ Premium+ Kuip
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!