| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 19 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-16-LXG |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H2 |
| Datum eerste toelating | 2025-06-30 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Gewicht | |
| Wielbasis | 376 cm |
| Lengte | 594 cm |
| Breedte | 206 cm |
| Hoogte | 253 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 750 kg |
| Actieradius | 328 km |
| Actieradius elektrisch | 328 km |
72kWh
LWB 50 kWh | WLTP 232 Km
LH1 64 kWh 489km WLTP 2x Schuifdeur 360 Camera Airco Cruise control Apple Carplay
L1H1 64 kWh 489km WLTP 2x Schuifdeur 360 Camera Airco Cruise control Apple Carplay
COMING SOON! Elektrisch 280km WLTP 72kWh L3H2 204pk Airco Cruise LED Airco Camera Parkeersensoren v+a L3 Airco
Elektrisch 72kWh 280km WLTP LED Airco Cruise Camera Parkeersensoren v+a Airco Cruise control
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!