| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 22.305 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2023-03-28 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Gewicht | |
| Wielbasis | 336 cm |
| Lengte | 575 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Max. trekgewicht geremd | 750 kg |
Elektrisch 280km WLTP 72kWh L3H2 204pk Airco Cruise LED Airco Camera Parkeersensoren v+a L3 Airco
Elektrisch 72kWh 288km WLTP Stad ACC LED Airco Cruise Camera Parkeersensoren CarPlay Stoelverwarming L3 Hoog Dak Airco
L3H3 72 kWh 204PK / NIEUW BPM VRIJ / 30 KM / Camera
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!