| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 1 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Kenteken | V-27-PFH |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-12-19 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 121 kW / 165 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 310 cm |
| Koppel | 240 Nm |
| Topsnelheid | 120 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.9 seconden |
| Model van | 2024-10-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
LH1 64 kWh 489km WLTP 2x Schuifdeur 360 Camera Airco Cruise control Apple Carplay
LWB 50 kWh | WLTP 232 Km
72kWh
89kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!