| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 5 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2025-12-15 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 90 kW / 122 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 905 kg |
| Gewicht | 1.620 kg |
| Wielbasis | 291 cm |
| Lengte | 456 cm |
| Breedte | 178 cm |
| Hoogte | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.525 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.030 kg |
| Koppel | 255 Nm |
| Topsnelheid | 120 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 12 seconden |
| Model van | 2023-11-00 |
| Model tot | 2024-12-00 |
LWB 50 kWh | WLTP 232 Km
72kWh
LH1 64 kWh 489km WLTP 2x Schuifdeur 360 Camera Airco Cruise control Apple Carplay
L1H1 64 kWh 489km WLTP 2x Schuifdeur 360 Camera Airco Cruise control Apple Carplay
89kWh
50 Kwh 327km WLTP Stad Chassis Cabine 100% Elektrisch Fahrgestell Airco Cruise Camera Cruise control
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!