| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 158.967 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-73-PFN |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2020-03-24 |
| Datum deel 1a | 2020-03-24 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 104 kW / 141 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Wielbasis | 449 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 340 Nm |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2017-11-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
35 2.0 180 PK AUT. L3H3 + 3000 KG TREKHAAK
35 | 177Pk Aut. | 3.180 | L3H2 | Stoel-Bank | 2xSchuifdeur | Achteruitrijcamera | Trekhaak | 18''
35 2.0 140Pk Automaat Lang L4 H3 Airco Achteruitrijcamera Carplay
50 5.180 2.0 180 PK AUT. DUBBEL LUCHT + 3500 KG TH
35 2.0 TDI DSG 140 PK L3H3 (L2H2)
35 3.140 AUT. L4H3 ZILVERGRIJS + CAMERA
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!