| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 158.967 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| APK geldig tot | 18-05-2026 |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-73-PFN |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2020-03-24 |
| Datum deel 1a | 2020-03-24 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 104 kW / 141 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Wielbasis | 449 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 340 Nm |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2017-11 |
| Model tot | 2026 |
3.180
35 2.0 180 PK AUT. L3H3 + 3000 KG TREKHAAK
30 2.0 L3H2
3.140
35 2.0 140Pk Automaat Lang L4 H3 Airco Achteruitrijcamera Carplay
50 5.180 2.0 180 PK AUT. DUBBEL LUCHT + 3500 KG TH
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!