| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 104.384 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 67 |
| Carrosserie | Open laadbak dubbele cabine |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | V-15-NVL |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L4 H1 |
| Datum eerste toelating | 2022-06-09 |
| Datum deel 1a | 2026-01-15 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik stad | 8.3 |
| Verbruik snelweg | 7.1 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 130 kW / 177 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 1.313 kg |
| Gewicht | 2.187 kg |
| Wielbasis | 449 cm |
| Lengte | 700 cm |
| Breedte | 210 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 410 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 278 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2017-00-00 |
140pk Dubbele cabine open laadbak Pick-up Trekhaak 6 persoons Airco
E-TGE
3.140 140 pk 2.0 TDI DSG Aut. L3H3 EXPORT 270Gr.Deuren/ Gev.Stoel/ Navi/ Carplay/ Camera/ Cruise/ Trekhaak/ Airco
3.180
3.100 433cm Bakwagen Achterdeuren Zijdeur Camera Euro6 Meubelbak Koffer Verkoopwagen Pakketwagen
3.100 Bakwagen Verkoopwagen Foodtruck Meubelbak Koffer Camera Scherm
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!