-
- Aanbod
- Land Rover
- Range Rover Evoque
- Land Rover Range Rover Evoque
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 77.614 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 111 – € 122 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2021-02-08 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 147 kW / 200 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 660 kg |
| Gewicht | 1.770 kg |
| Wielbasis | 268 cm |
| Lengte | 437 cm |
| Breedte | 190 cm |
| Hoogte | 165 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.430 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Topsnelheid | 216 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.6 seconden |
2.2 eD4 2WD Prestige | MEMORY | LEDER | STOEL/STUURVERW. | PANO | MERIDIAN | CAMERA | NAVI | CRUISE |
2.0 Si 4WD
Coupé 2.0 eD4 SE EDITION
2.0 Si4 HSE Dynamic | Trekhaak | Panodak | Cruise Control | Camera | Stoelverwarming
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!