-
- Aanbod
- Land Rover
- Discovery Sport
- Land Rover Discovery Sport
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 86.436 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 120 – € 131 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2020-12-21 |
| Datum deel 1a | 2022-10-19 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 183 kW / 249 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 653 kg |
| Gewicht | 1.897 kg |
| Wielbasis | 274 cm |
| Breedte | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.550 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 365 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 183 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 225 km/u |
2.0 TD4 HSE
2.0D Aut. R-Dynamic
2.0 TD4 Urban Series SE Dynamic
P300e 1.5 R-Dynamic
P300e 1.5 R-Dynamic HSE PANO VOL!
P300e 1.5 R-Dynamic SE
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!